R-LINE
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'990 kg |
| Kerb weight | 1'495 kg |
| Trailer load braked | 1'700 kg |
| Type approval number | 1VG608 |
| Chassis Number (VIN) | WVGZZZA1ZJV096422 |
| Car-Nr. | 15 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 1 année moteur et boîte de vitesse "RealGarant" |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 129'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.4 / 5.7 / 6.8 |
| CO2 emissions | 155 g/km |
| Euro norm | euro-6c |
| New price | CHF 49'750 |
| Price | CHF 18'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.