Standort: Spreitenbach, Ab Platz ohne Garantie, Letzte MFK: 11.2016, Benzinmotor
Autosassano AG
Joosäckerstrasse 7
Spreitenbach / AG
Tel: 056 401 42 84
Tel: 079 402 65 43 / 076 346 43 05
| Body style | Minibus |
| First registration date | 05.1987 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Kerb weight | 2'450 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 02814 |
| Cubic capacity | 1'994 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | Orange |
| Interior colour | black |
| Mileage | 161'800 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 59 kW / 80 PS |
| Doors | 2 |
| Price | CHF 5'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.