CH Fahrzeug * Edition Tradizio * Garantie 5 ans * Apple Car Play Sans Cable * Clim. Auto. * Caméra de Recul * Keyless
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'389 kg |
| Kerb weight | 1'059 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 40 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.9 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 111 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 23'680 |
Note: actual equipment may differ from that listed.