AHK, Trennwand mit Fenster, App-Connect, Navi, Einparkhilfe, Led, Front Assist, Preis ohne 21 MSW Räder
| Body style | Minibus |
| First registration date | 12.2022 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'930 kg |
| Kerb weight | 2'484 kg |
| Type approval number | 3XA656 |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 28'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 4 |
| Energy efficiency | C |
| Electric range | 425 km |
| Battery capacity | 77.0 kWh |
| Price | CHF 29'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.