Hebesystem,Interior Carbon Pack,Lamborghini Akrapovic,Heckflügel in Carbon matt,Telemetry,Matt-Lackierung,Rückfahrkamera,usw
| Body style | Coupe |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'000 kg |
| Kerb weight | 1'620 kg |
| Cubic capacity | 5'204 cc |
| Cylinders | 10 |
| Warranty | 2021-09-10, 60 Monate oder 120000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 14'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 470 kW / 640 PS |
| Doors | 2 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 359'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.