Fahrzeug ist als Ersatzwagen im Einsatz. Bitte Termin im Voraus telefonisch vereinbaren.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Sihlbruggstrasse 138
Baar / ZG
Tel: 041 511 17 76
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'600 kg |
| Kerb weight | 2'065 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | U-0000000374-151094 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | white |
| Mileage | 33'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 215 kW / 292 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 45 g/km |
| Electric range | 50 km |
| Battery capacity | 10.5 kWh |
| New price | CHF 88'000 |
| Price | CHF 47'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.