MAN TGE 3.180 4X2F EDITION NEXT LEVEL
| Body style | Minibus |
| First registration date | 09.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'031 kg |
| Chassis Number (VIN) | WMA03VUY7S9018811 |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | GARANTIE 5 ANS!!!!! |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | black |
| Mileage | 5'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 130 kW / 180 PS |
| Doors | 4 |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 70'350 |
| Price | CHF 47'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.