Garage de lÉtoile Roxotz Peugeot Citroën DS Opel Leapmotor Mercedes Occasions toutes marques, sélectionnées, révisées et garanties Achetez en toute confiance, roulez lesprit libre.
Garage de l'Etoile ROX'OTZ SA
Rue Fritz-Courvoisier 54
La Chaux-de-Fonds / NE
Tel: 032 967 77 77
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'300 kg |
| Kerb weight | 1'942 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1CL658 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 5'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 133 kW / 180 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2.2 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 51 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 57 km |
| Battery capacity | 12.4 kWh |
| New price | CHF 37'990 |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.