Sofort verfügbar - Disponible de suite
| Body style | Minivan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'079 kg |
| Car-Nr. | *4975 |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 121 kW / 165 PS |
| Doors | 3 |
| Price | CHF 75'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.