Swiss Edition - Automat - Sofort verfu00fcgbar - Disponible de suite
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'057 kg |
| Car-Nr. | *2571 |
| Cubic capacity | 2'185 cc |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Price | CHF 69'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.