CH-Fahrzeug mit 60 Monate Garantie und 10 Jahren Gratis Service, Misano Rot, Vollausstattung..
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'665 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1AK886 |
| Cubic capacity | 3'996 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 441 kW / 600 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.6 / 7.2 / 14.7 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 333 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 251'555 |
| Price | CHF 239'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.