Navigation, Automat, Heckklappe, Klimaanlage
| Body style | Minibus |
| First registration date | 09.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 2'013 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | WB22556 - N105331 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 23'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 60'375 |
| Price | CHF 41'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.