Expertise le 25/01/2024,Très Bon état, Service régulier, MFK 25/01/2024, Sehr gut Zustand, Regelmäßige Service
| Body style | Minibus |
| First registration date | 03.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 5'000 kg |
| Kerb weight | 3'500 kg |
| Type approval number | 3VE842 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 242'484 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 130 kW / 177 PS |
| Doors | 2 |
| Euro norm | euro-6 |
| Price | CHF 12'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.