!!!! VEHICULE HOMOLOGE ROUTE !!!!
Garage D'Errico Automobiles Sàrl
Route de Pré-Bérard 20
Monthey / VS
Tel: 079 666 36 76
| Body style | Sedan |
| First registration date | 04.1983 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'310 kg |
| Kerb weight | 875 kg |
| Type approval number | 085363 |
| Cubic capacity | 1'781 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | Orange |
| Interior colour | Orange |
| Mileage | 183'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 94 kW / 128 PS |
| Doors | 3 |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.