!!! CONDUITE à DROITE !!!
Garage D'Errico Automobiles Sàrl
Route de Pré-Bérard 20
Monthey / VS
Tel: 079 666 36 76
| Body style | Pickup |
| First registration date | 09.2011 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'050 kg |
| Kerb weight | 1'989 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 2'402 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 107'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 90 kW / 122 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 13.6 / 9.7 / 11.1 |
| Energy efficiency | B |
| CO2 emissions | 295 g/km |
| Euro norm | euro-4 |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.