Allrad 4x4, 8-Sitzplätze, Anhängerkupplung 2.5t., Standheizung, 360Grad-Kamera, Fahrassistenz-Paket mit Distronic....
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 8 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'370 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | WB24144 - N105701 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie MSI |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 26'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8 / 6.6 / 7.1 |
| CO2 emissions | 187 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 79'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.