ÉTOILE AUTOMOBILE 078 848 69 48 WHATSAPP
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'670 kg |
| Kerb weight | 2'165 kg |
| Trailer load braked | 1'010 kg |
| Car-Nr. | 1725748 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | brown |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 186 kW / 253 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 54 km |
| Battery capacity | 13.8 kWh |
| New price | CHF 77'600 |
| Price | CHF 61'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.