NAVI - dispositif d'attelage - assistance à la conduite - siège avant chauffants - caméra de recul - climatisation auto
Grimm Centre - Groupe Chevalley
Avenue des Morgines 26
Petit-Lancy / GE
Tel: 022 531 01 35
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'070 kg |
| Kerb weight | 2'672 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | 508996 |
| Cubic capacity | 2'925 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 33'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 200 kW / 272 PS |
| Doors | 5 |
| CO2 emissions | 201 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 64'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.