Parksensoren hinten, Tempomat, Heckklappe, Schiebetüre R verglast
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Gross vehicle weight | 2'320 kg |
| Kerb weight | 1'521 kg |
| Type approval number | 3TA972 |
| Car-Nr. | N-0000000116-552745 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Serviceaktivierte Toyota Garantie 10 Jahre/185'000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 13.8 |
| New price | CHF 30'808 |
| Price | CHF 25'493 |
Note: actual equipment may differ from that listed.