PERSÖNLICH.KOMPETENT.FÄSSZINIEREND.
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'580 kg |
| Kerb weight | 2'274 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1BY255 |
| Car-Nr. | WBA25DN040N177872 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 63'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 250 kW / 339 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.6 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 174 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 104'940 |
| Price | CHF 54'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.