Livrable de suite
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'790 kg |
| Kerb weight | 1'498 kg |
| Type approval number | 1hc633 |
| Chassis Number (VIN) | 11 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 25 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 32'700 |
| Price | CHF 28'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.