IMPORTANT: VISITE SUR RENDEZ-VOUS, Für Besichtigung und Probefahrten bitte telefonische Anmeldung.
| Body style | Minibus |
| First registration date | 02.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 1'745 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Chassis Number (VIN) | WDB9071331N073602 |
| Cubic capacity | 2'143 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 261'471 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 105 kW / 143 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 8.9 / 7.3 / 7.9 |
| CO2 emissions | 207 g/km |
| New price | CHF 46'720 |
| Price | CHF 16'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.