Mit Anhängevorrichtung abnehmbar und Winterräder. Frisch ab Service.
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'510 kg |
| Kerb weight | 2'030 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1SD901 |
| Car-Nr. | U-0000000043-352739 |
| Cubic capacity | 2'487 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie bis 27.11.2026 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 32'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 225 kW / 306 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 22 g/km |
| Electric range | 75 km |
| Battery capacity | 18.1 kWh |
| New price | CHF 57'990 |
| Price | CHF 38'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.