Gepflegtes CH-Fahrzeug, Automat, Navi, DAB+, RF-Kamera, Sitzheizung, Autopark Hegnau AG, 044 946 36 36
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 05.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'610 kg |
| Kerb weight | 1'192 kg |
| Trailer load braked | 450 kg |
| Type approval number | 1CK769 |
| Car-Nr. | 5224.0 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 19'750 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.1 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 138 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 19'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.