expertise du jour, 5 places homologuées, 2 lits doubles, S-D-B séparée avec lavabo, douche et WC,cuisinière à gaz,hotte,frigo
| Body style | Minivan |
| First registration date | 03.1994 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 2'400 kg |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 175'400 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 57 kW / 77 PS |
| Doors | 3 |
| Price | CHF 12'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.