AHK, Div. Assistenzpakete, Phone box, Virtual Cockpit plus, Bang Olufsen, Umgebungskamera, Head-up-Display, S line, u.v.m
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'055 kg |
| Kerb weight | 2'695 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 762970 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 29'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 250 kW / 340 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 01.2024 |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 491 km |
| Battery capacity | 89.0 kWh |
| New price | CHF 115'060 |
| Price | CHF 65'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.