Zusätzlicher Flottenrabatt möglich und Leasing ab 1.40 (inkl. DLP)
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'920 kg |
| Kerb weight | 1'544 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Chassis Number (VIN) | VSSZZZ5F1S6533150 |
| Car-Nr. | 126D20065743 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.3 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 164 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 38'500 |
| Price | CHF 37'750 |
Note: actual equipment may differ from that listed.