Digital Cockpit Pro, Rückfahrkamera, Matrix LED-Scheinwerfer, Travel Assist, uvm
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 08.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'445 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 126D20051455 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 24'300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 152 kW / 207 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 173 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 43'720 |
| Price | CHF 30'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.