Lane Assist, Travel Assist, Voll LED-Scheinwerfer, Rückfahrkamera, ACC, uvm.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'940 kg |
| Kerb weight | 1'554 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 126D20017233 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 2025-01-07, 36 Monate oder 100000 km 36 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 16'400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 143 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 46'880 |
| Price | CHF 38'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.