GARAGE CICCONE S.a.g.l
Strada Ponte Di Valle 20
Davesco Soragno / TI
Tel: 091 942 71 08
| Body style | Coupe |
| First registration date | 09.1992 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'570 kg |
| Kerb weight | 1'250 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1T5108 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 136'596 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 115 kW / 156 PS |
| Doors | 2 |
| Euro norm | euro-1 |
| New price | CHF 40'500 |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.