Un seul propriétaire, expertise du jour, roues hiver et été, toujours suivis a l'agence, toit pano, 4x4,
SCHWEIZER AUTOMOBILES SA / OG Automobiles SA
Route Industrielle 12
Aigle / VD
Tel: 021 502 10 85
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'555 kg |
| Kerb weight | 1'949 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 74 / Aigle |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 15000 km 500.- EN SUS DU PRIX POUR LA GARANTIE !!! |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 57'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 155 kW / 210 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 |
| CO2 emissions | 152 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.