zuzüglich Ablieferungspauschale Fr. 300.-
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 06.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'615 kg |
| Kerb weight | 1'210 kg |
| Type approval number | 1tb484 |
| Car-Nr. | 769 |
| Cubic capacity | 1'490 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 120 Monate oder 185000 km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 12'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.3 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 98 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 31'700 |
| Price | CHF 24'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.