Sehr schöner gepflegter Hilux Alubrücke Neue Pneu Neue Bremsen Rostfrei Frisch ab Service Frisch ab MFK Mit Garantie
| Body style | Pickup |
| First registration date | 03.1992 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 5 |
| Kerb weight | 1'570 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Type approval number | 3t4041 |
| Cubic capacity | 2'365 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 3 Monate oder 3000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 88'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 84 kW / 114 PS |
| Doors | 3 |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.