Garage Bel-Air de Groupe Leuba SA
Avenue des Sports 13
Yverdon-les-Bains / VD
Tel: 024 423 00 60
| Body style | Van |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 9 |
| Kerb weight | 2'360 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 7601721 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Dès la 1ère mise en circulation, 36 mois ou 100'000 km Au premier des deux |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 4'900 km |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 6.5 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 171 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 86'010 |
| Price | CHF 64'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.