Véhicule pour chaise roulante à l'arrière
Garage du Centre Philippe Meuwly SA
Chemin du Milieu 2
Avenches / VD
Tel: +41796345208
| Body style | Van |
| First registration date | 09.2016 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'000 kg |
| Kerb weight | 1'395 kg |
| Type approval number | 1pb826 |
| Chassis Number (VIN) | VF37J5FK6GJ758514 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 mois / 20'000 KM selon conditions Suissefox |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 26'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 72 kW / 98 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.2 / 5.3 / 6.4 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 148 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 10'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.