CH Fahrzeug * 8 Roues * Attelage 2500 kg * Toit Ouvrant * Son Meridian * Caméra 360' * Sièges Electriques avec Mémoire
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'610 kg |
| Kerb weight | 2'160 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Type approval number | 1LC758 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 108'990 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 221 kW / 300 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 167 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 124'199 |
| Price | CHF 32'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.