4X4,8 ans de garantie,5 ans de service gratuit,Roues hiver offert,
Garage des Alpes de Conthey SA et Clip Automobiles SA
Route Cantonale 32
Conthey / VS
Tel: 027 346 16 28
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Kerb weight | 2'150 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Cubic capacity | 2'360 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 6'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 225 kW / 306 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 0.8 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 19 g/km |
| Electric range | 84 km |
| Battery capacity | 22.7 kWh |
| Price | CHF 54'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.