inkl. 5 Jahre/100'000 Km Garantie
| Body style | Sedan |
| First registration date | 07.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'750 kg |
| Kerb weight | 1'273 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1CL903 |
| Car-Nr. | N-0000000398-13084 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 2'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 74 kW / 101 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.1 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 139 g/km |
| New price | CHF 16'740 |
| Price | CHF 17'290 |
Note: actual equipment may differ from that listed.