* New Fiat e-Doblo * Navi * Ru00fcckfahrkamera * Reichweite bis 285 km * usw. *
ah Auto AG
Kapplerstrasse 113
Ebnat-Kappel / SG
Tel: 071 444 06 22
Tel: 078 889 74 11
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'940 kg |
| Kerb weight | 1'140 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Car-Nr. | 9094 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 4 |
| Electric range | 275 km |
| Battery capacity | 50.0 kWh |
| New price | CHF 43'672 |
| Price | CHF 18'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.