Garage du Moulin
Chemin de Longeraie 102
Le Mont-sur-Lausanne / VD
Tel: 078 904 01 02
| Body style | Minivan |
| First registration date | 12.2003 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 6 |
| Gross vehicle weight | 7'490 kg |
| Kerb weight | 6'600 kg |
| Cubic capacity | 5'880 cc |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 147'800 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 154 kW / 209 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-3 |
| New price | CHF 230'000 |
| Price | CHF 12'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.