!!Endlich wieder da! 1.4 Turbo Automat!!
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'440 kg |
| Type approval number | 1SD928 |
| Car-Nr. | N-0000000045-352739 |
| Cubic capacity | 1'373 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 144 g/km |
| New price | CHF 38'780 |
| Price | CHF 37'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.