14'100.00 de prime exceptionnelle - Disponible de suite
Garage Chuard SA
Route de la Maladaire 6
Corcelles / Payerne / VD
Tel: 026 662 43 53
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'250 kg |
| Kerb weight | 1'846 kg |
| Trailer load braked | 1'360 kg |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 59 Monate 60 mois avec kilométrage illimité, 8 ans ou 160'000 kms sur la batterie + 5 ans d'assistan |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 118 kW / 160 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.7 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 151 g/km |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| Battery capacity | 1.5 kWh |
| New price | CHF 56'900 |
| Price | CHF 42'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.