Gepflegtes CH-Fahrzeug, Automat, Navi, DAB+, Parksensoren, RF-Kamera, Sitzheizung, Autopark Hegnau AG, 044 946 36 36
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 01.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'375 kg |
| Kerb weight | 1'025 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1SD907 |
| Car-Nr. | .00 |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate Werksgarantie |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 15'850 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 61 kW / 83 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.1 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 115 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 24'990 |
| Price | CHF 18'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.