Neuwagen, Werksgarantie, Hebebühne 500 Kg., Nutzlast 1000 Kg. Holzboden, Klima, Tempomat, 260 Grad Türen Kamera uvm.
Autosassano AG
Joosäckerstrasse 7
Spreitenbach / AG
Tel: 056 401 42 84
Tel: 079 402 65 43 / 076 346 43 05
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Kerb weight | 2'500 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | Hebebühne |
| Cubic capacity | 2'184 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6e |
| Price | CHF 48'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.