** BMW Individual Lackierung Messing Metallic ** Absolute Vollausstattung ** Neupreis CHF 222`800.- ** Panorama Glasdach S...
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'885 kg |
| Kerb weight | 2'240 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | WBS11ET0009078776 |
| Cubic capacity | 4'395 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 460 kW / 626 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 222'800 |
| Price | CHF 191'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.