Magnifique voiture CH - soignée - Pack Technologie - Pack Confort - Harman/Kardon surround - volant chauffant - chauffe nuque
Leman Cars
Chemin des Eglantines 6
Vernier / GE
Tel: 022 557 77 61
Tel: 078 669 74 25
| Body style | convertible |
| First registration date | 10.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'260 kg |
| Kerb weight | 1'962 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1by607 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 22'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 180 kW / 245 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 7.4 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 168 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 83'300 |
| Price | CHF 44'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.