Rooftop Grey Metallic ** Anhängerkupplung ** Rückfahrkamera ** alle Fahrassistenten ** uvm. **
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'130 kg |
| Kerb weight | 1'787 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1MW307 |
| Car-Nr. | WMW81BR0903P26255 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | brown |
| Mileage | 38'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 131 kW / 178 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.2 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 164 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 63'620 |
| Price | CHF 36'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.