Quality Sale - NEW e-C3 VAN!
Sant'Antonio Car SA - Auto Luserte SA - Auto Store
Vallemaggia 16
Locarno / TI
Tel: 091 756 60 10
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Gross vehicle weight | 1'910 kg |
| Kerb weight | 1'560 kg |
| Trailer load braked | 550 kg |
| Type approval number | 1CL791 |
| Car-Nr. | N-0000000072-13663 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 83 kW / 113 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | C |
| Electric range | 344 km |
| Battery capacity | 44.0 kWh |
| New price | CHF 22'440 |
| Price | CHF 22'440 |
Note: actual equipment may differ from that listed.