Sehr gepflegt aus erster Hand. S-Line
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'130 kg |
| Kerb weight | 2'785 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 77'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 300 kW / 408 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 436 km |
| Battery capacity | 95.0 kWh |
| New price | CHF 93'800 |
| Price | CHF 35'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.