Mit LED-Scheinwerfer, Rückfahrkamera, adapt. Fahrassistent, Fernlichtassistent
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'250 kg |
| Kerb weight | 1'905 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Car-Nr. | 184D20077834 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate 60 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 71'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.7 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 176 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 68'830 |
| Price | CHF 29'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.